مانتوهای ورزشگاهی، مد مخصوص جام جهانی در ایران

در مراسمی رسمی با اصحاب رسانه از مانتوهای ورزشبعضی در مرکز تخصصی مدل ینگ و نمایش زنده لبـاس (ویولت) رونمایی به عمل آمد. در این مراسم از چهار نوع مانتوی ورزشگاهی با عنوان «آرک ایرانی»،«مانتوزا»،پانچویوز» و«مانتویوز» رونمایی شد.

این کار در حالی انجام شد که حمید قبادی – دبیر کارگروه ساماندهی مد و اظهار کرد: بر اساس پروگرام ‌ریزی که دبیرخانه کارگروه ساماندهی مد لباس ، انجام داده‌ است، سه موسسه با نام‌های «مدینو»، «ویولت» و«به‌پوشی» برای برگزار کردن نمایش زنده ‌های ایرانی اسلامی معرفی شدند. این مراکز بعد از گذراندن دوره‌های روش ی و طی کردن مراحل قانونی، مجوز لازم را جهت برگزاری نمابش زنده‌ی ایرانی اسلامی دریافت کرده ‌اند.

قبادی همین طور بیان کرد: متقاضیان حقیقی حقوقی که خواهان اجرای نمایش جهت محصولات برند هستند ، می‌توانند از طریق این موسسات کار کنند. این موسسات هم جهت نمایش البسه‌ی آن‌ها می‌توانند کار کنند. نمایش در تعدادی از مراکز واجد شرایط که شناسایی شده‌است برگزار می‌شود؛ مانند برج میلاد، برج آزادی، تالار وحدت و… در حال حاضر ۳۰ مرکز جهت برگزاری اجرای زنده شناسایی شده که موسسات نام برده می‌توانند برنامـه ‌های را در این مراکز انجام دهند.

دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس ادامه داد: متقاضیان جهت هر اجرای نمایش زنده‌ی لبـاس نیازمند کسب مجوز می باشند همه‌ی امور مربوط به کسب مجوز اجرا هم توسط موسسات انجام می‌شود. اما منعی جهت افزوده شدن موسسات دیگر به این سه موسسه جهت اجرای نمایش زنده وجود ندارد. مشروط بر اینکه آیین‌نامـه ‌ی مربوط به این کار را رعایت کرده جزییات و نحوه‌ی برگزاری این پروگرام ، نحوه‌ی گزینش میزبان و… را آموزش ببینند و در چارچوب عمل کنند. اکنون هم در حال بررس درخواست ‌های متقاضیان هستیم که به تعداد موسسات بی‌افزاییم.

او درباره ‌ی نحوه‌ی اجرای نمایش زنده جهت بانوان شرح داد: در این وهله نمایش زنده‌ی ویژه‌ی بانوان خواهیم داشت ولی در مراحل بعدی تصمیم داریم امکان برگزاری نمایش زنده جهت لبـاس اجتماع زنان را با رعایت ضوابط و اصول فراهم کنیم که دیگر تنها ویژه‌ی زنان نخواهد بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *