اقدام غیرحرفه ای بهنوش بختیاری! خانم بختیاری خسارت بدهند!

بیوگرافی الناز شاکردوست

کناره گیری بهنوش بختیاری از تئاتر

کارگردان نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» ضمن ارائه توضیح درباره تغییر دوباره یکی از بازیگرانش ابراز امیدواری کرد که بهنوش بختیاری خسارت وارد شده برای کناره‌گیری دیر خود را جبران نماید .

نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ» در شرایطی تا چند روز آینده به صحنه می‌رود که در آخرین روزهای سال ۱۳۹۴، بهنوش بختیاری، بعد از کناره گیری نورا هاشمی از اجرای این رپرتوار به بارداری،جایگزین او شد اما این بازیگر هم در تعطیلات نوروز از بازی در این نمایش کناره گیری کرد تا به این ترتیب مونا فرجاد به عنوان سومین بازیگر یک نقش این اثر به گروه اضافه شود.

شهاب الدین حسین‌پور، کارگردان نمایش «بیوه‌های غمگین سالار جنگ»در مورد کناره گیری بهنوش بختیاری گفت: بهنوش بختیاری پیش از پیوستن به گروه نمایش ما،گفته بود که در ایام نوروز سفر از پیش پروگرام ریزی شده‌ای دارد و بعد از نوروز در کنار گروه خواهد بود. پس پیش از تعطیلات دورخوانی آزمایش ات اولیه انجام شد و بنا بود بعد از نوروز هم آزمایش ات جمع و جور از سر گرفته شود، اما اواسط تعطیلات، مدیر پروگرام ایشان با من ارتباط گرفت گفت که به دلایلی سفر خانم بختیاری، زیاد ‌تر شده و ایشان تا دو هفته بعد از نوروز نمی‌توانند به ایران بیایند و به این ترتیب از ادامه همکاری انصراف داده‌اند.

وی با گلایه از این اتفاق بیان کرد: ما ۶٠ هزار تراکت با عکس خانم بختیاری زیرچاپ داشتیم و تعرفه آتلیه و آزمایش گریم و… هم هنگفت بوده و انصراف ایشان جهت گروه ما، خسارت مالی قابل تذکر ی در پی داشته است.
حسین پور که بعد از انصراف دیرزمان بختیاری، نمایش را بحران زده توصیف کرد با اشاره به جایگزینی مونا فرجاد برای ایفای آن نقش، ابراز امیدواری کرد که بهنوش بختیاری، شرح ات کافی برای این انصراف داشته باشد خسارات وارده به گروه را جبران نماید .

«بیوه‌های غمگین سالار جنگ» نوشته محمدامیر یاراحمدی از ٢۶ فروردین ٩۵ هر شب ساعت ٢١ با بازی گلاب آدینه، شیرین بینا، مونا فرجاد، حمید رحیمی، محمد صدیقی مهر حمیده مستعان در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *