۲۰ شیوه برای افزوده شدن دنبال کنندگان (Followers) در ایـنستاگرام

۲۰ شیوه برای افزوده شدن دنبال کنندگان (Followers) در ایـنستاگرام

در این نوشته قصد داریم تا شما عزیزان را با برنامه اجتماعی اینستاگرام بیشتر آشنا کنیم.در ادامه این نوشته میکوشیم تا ۲۰ شیوه برای افزوده شدن دنبال کنندگان در برنامه اینستاگرام را برای شما عزیزان شرح دهیم.

Download instagram

Image result for instagram icon transparent

takandroid.com

چکیده :

در ایـنترنت مقاله‌های زیادی در رابطه با افزوده شدن دنبال کنندگان (Followers) در ایـنستاگرام وجود دارد. ما می‌خواهیم در ایـن مقاله به ۲۰ نکته مهم در ایـن رابطه بپردازیم که با رعایت آنها همچنین میتوانید رشد چشمگیری در ایـنستاگرام داشته باشید.

ایـنستاگرام از شبکه‌های بسیار پر طرفدار و رایج ایـن ترنت است . جایی که کاربران می‌توانند همدیگـر را ملاقات کنند و از تجربیات یکدیگـر استفاده کنند و یا تجربیات و خاطرات خود را در قالب یک عکس با یکدیگـر در بین بگذارند.
اخیرا ً میلیون‌ها کاربر به ایـنستاگرام افزوده شده‌اند و در آمار اخیر ایـنستاگرام در صدر شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته است .
چطور در ایـنستاگرام دنبال کنندگان یا Follower هایمان را افزوده شدن دهیم؟
۱٫ یک کاربر فعال باشید:

چنانچه می‌خواهید Follower هایتان را افزوده شدن دهید می‌بایست به صورت همیشگی در ایـنستاگرام پست بگذارید به خصوص در ساعت‌های شلوغی که بیشتر دیده شوید. کاربران فعال حداقل روزانه ۳ مطلب در ایـن شبکه اجتماعی منتشر می‌کنند.
۲٫ دکمه‌های شبکه اجتماعی را در بلاگ یا سایت خود قرار دهید:

شما بایستی در موقعیت‌های استراتژیک دکمه‌های شبکه اجتماعی را در بلاگ خود قرار دهید که برترین اهمیت آن در پائین مقاله است .
۳٫ در وب سایت خود یک بنر از ایـنستاگرام اضافه بکنید :

در یک نقطه پر بیننده از وب سایت خودو بنری با عنوان ” مرا Follow بکنید ” یا چیزی شبیه به ایـن قرار دهید. به خصوص در صفحه مخاطبین خود ایـن کار را بکنید.
۴٫ حساب کاربری ایـنستاگرام خود را در ایمیل‌هایتان قرار دهید:

ایـن کار سبب تشویق مردم برای Follow کردن شما می‌شود. ایـن مسئله در روابط کاری و تجاری شما تأثیر مثبت دارد.
۵٫ در کارت تجاری خود اسم کاربری ایـنستاگرام خود را اضافه بکنید :

ایـن عمل سبب می‌شود تا نام کاربری ایـنستاگرام شما در جاهای زیادتری دیده شده و در نتیجه تعداد Follower های شما افزوده شدن یابد.
۶٫ از هشتگ (#) استفاده بکنید :

اکثر کسانی که در ایـنستاگرام پست می‌گذارندو از هشتگ برای پست‌هایشان استفاده می‌کنند. ایـن کار سبب می‌شود اشخاص زیادتری پست‌های شما را ببینند.
۷٫ دوست ها خود را در عکس‌ها تگ بکنید :

وقتی که شما دوست ها خود را در عکس ها تگ می‌کنیدو در اصل شما ایـن عکس را به پروفایل آن‌ها اضافه می‌کنید و در بخش عکس‌های تگ شده آن‌ها قرار می‌دهید. ایـن سبب می‌شود دوست ها آن‌ها عکسی که منتشر کـرده ‌اید را ببینند و همین موضوع سبب افزوده شدن دنبال کنندگان شما شود.
۸٫ با مردم در رابطه باشید:

چنانچه می‌خواهید مشهور شوید در هر شبکه اجتماعی که فکر می‌کنید بایستی با مردم در رابطه باشید و با آن‌ها وارد مشورتو بحث و گفتگو شوید و از ایـن طریق اکانت های خود را تبلیغ بکنید . برترین شیوه در ایـنستاگرام شرکت در بحث‌های نظـر ات صفحات پربازدید می‌باشد.

اینستاگرام , حذف اکانت تلگرام , دانلود اینستاگرام , اکانت تلگرام , هشتگ در اینستاگرام , اینستاگرام , حذف اکانت تلگرام , دانلود اینستاگرام , کانال تلگرام
۹٫ بیوگرافی خود مثل عکس پروفایل و … را به روز بکنید :

اطلاعات و بیوگرافی‌های ضروری و ضروری را به پروفایل خود اضافه بکنید و حتما ً اطلاعات ارتباط خودو وب سایت و ایمیل خود را در بخش بیوگرافی قرار دهید.
۱۰٫ کسانی را دنبال بکنید که با شما وجه مشترک دارند:

با جستجوی هشتگ های مرتبط با خودتان کسانی که با شما وجه مشترک دارند را دنبال بکنید تا دنبال کنندگان آن‌ها بتوانند شما را راحت تر پیدا کنند.

۱۱٫ عکس‌های باکیفیت بفرستید:

به اشتراک گذاری محتویات باکیفیت و پیام‌هاو تأثیر مثبتی روی افزوده شدن تعداد دنبال کنندگان می‌گذارد.
۱۲٫ در رخدادهای عمومی شرکت بکنید:

یکـی از مسائل ی که همواره مخاطبین را به سمت شما جلب می‌کندو دقت به مراسم‌ها و رخدادهای عمومی است که ایـن موضوع در ایران بسیار بازدهی بالایی دارد. شما با تبریک گفتن عید و یا انتشار یک مطلب مربوط به رخدادهای عمومی می‌توانید رابطه عالی ی با دنبال کنندگان خودتان برقرار بکنید .
۱۳٫ فیـلم را فراموش نکنید:

یک قابلیت با ارزش در ایـنستاگرام فیـلم های ۱۵ ثانیه ای است که به شما ایـن فرصت را می‌دهد تا در کمتر از ۱۵ ثانیه آنچه می‌خواهید به دیگـر ان انتقال دهید. انتشار فیـلم در پروفایل شما کمک می‌کند تا پروفایل ایـنستاگرام شما زنده به نظـر برسد و تنها عکس‌های ثابت و بدون صدا در آن دیده نشود.
۱۴٫ در شبکه خود رقابت ایجاد بکنید :

نتایج نشان می‌دهد تشویق کاربران به شرکت در رقابت‌هاو بحث‌ها و حتی مسابقات نتیجه بسیار مناسبی در پی خواهد داشت. انجام ایـن گونه مسائل در یک شبکه اجتماعی می‌تواند به محبوب تر شدن برند و افزوده شدن Follower و ترافیک برای سایت منجر شود.
۱۵٫ پروفایل فیسبوک خود را به ایـنستاگرام متصل بکنید :

شیوه بسیار راحتی برای اتصال فیسبوک به ایـنستاگرام وجود دارند. در ایـن روشو به راحتی می‌توانید پیام‌ها و پست‌های مشابه را بین تمام کسانی که با آن‌ها در رابطه می باشید به اشتراک بگذارید و ایـن پیام‌ها و پست‌ها را در شبکه‌های اجتماعی متفاوت منتشر کـرده و در نتیجه رابطه ات خود را گسترش دهید.
۱۶٫ از پروفایل ایـنستاگرام در وقت نظـر دهی در بلاگ ها استفاده بکنید :

وقت ی در یک بلاگ در حال درج نظـر می‌باشیدو ایـن ایده خوبی است که پروفایل ایـنستاگرام خود را به شکل یک لینک در محتوای متن نظـر خود اضافه بکنید . ایـن مورد سبب می‌شود تا با نویسندگان وب سایت‌ها یا بلاگ ها رابطه برقرار کـرده و آن‌ها را برای دنبال کردن شما تشویق بکنید .
۱۷٫ از کسانی که به شما کمک کـرده ‌اند یاد کـرده و از آن‌ها تشکر بکنید :

وقت ی مردم پیام‌های شما را Like می‌کنندو یا از شما در نظـر ات تشکر می‌کنند و یا حتی اسم و نام کاربری شما را منتشر می‌کنندو شما بایستی همین کارها را در قبال آن‌ها انجام دهید. با ایـن کار نه تنها یک حرکت دوست ها ه و همه پسند کـرده ‌ایدو بلکه سبب می‌شوید تا ایـن گونه اشخاص بیش از پیش شما را پشتیبانی کـرده و دوبـار ه دست به چنین کارهایی بزنند.
۱۸٫ از مطالب بی محتوا و اسپم دوری بکنید و صادق و شفاف باشید:

چنانچه از روش‌های اسپم برای جذب دنبال کننده استفاده بکنید و به زودی آن‌ها شما را UnFollow کـرده و احتما لاً به دوست ها شان ایـن را توصیه می‌کنند. ایـن حرکت به‌شدت در شهرت و محبوبیت شما تأثیر بد می‌گذارد. ایـن را به خاطر داشته باشید که صادقانه رفتار کردن و شفاف بودن به شما کمک می‌کند تا نه تنها دنبال کنندگان زیادتری داشته باشیدو بلکه از خودتان نام خوبی به جای بگذارید.
۱۹٫ یک لیست از مطالب سودمند ساخته بکنید :

همـان طور که در یکـی از مسائل بالا گفتیمو ساخته کردن و ارسـال پیام‌های باکیفیت حائز ارزش است . با دقت به ایـن که شما نمی‌توانید تمام ۲۴ ساعت روز و تمام ۷ روز هفته را در ایـنستاگرام باشیدو یا ایـن که بعضی وقتها اوقات چیز باکیفیت و مناسبی برای ارسـال نداریدو می‌توانید یک لیست از موضوعات جذاب ساخته کـرده و هر از بعضی وقتها در ایـن جور شرایط آن‌ها را منتشر بکنید . ایـن موضوعات جذاب می‌تواند اخبـار و آموزش و یا مقاله‌های متفاوت باشد.
۲۰٫ توصیه های ویژه‌ای تنها برای دنبال کنندگان ایـنستاگرام داشته باشید:

شرکت‌های بزرگی مثل کوکاکولا یا ردبول و حتی دیجی کالا در ایران برای دنبال کنندگان خودشان در ایـنستاگرام پیشنهای های ویژه‌ای ارائه می‌دهند.
مثلاً با ارائه تخفیف‌های ویِژه تنها در ایـنستاگرام یا راه اندازی مسابقات در صفحه خودتان می‌توانید ایـنستاگرام خودتان را از وب سایتتان مجزا بکنید تا دیگـر ان را ترغیب به دنبال کردن ایـنستاگرام خود به صورت مجزا بکنید.

برای دانلود اینستاگرام کلیک کنید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *