شهید قنطار در مورد امام و پیشوا و همچنین رهبر انقلاب چه گفته بود؟

شهید قنطار در مورد امام و پیشوا و همچنین رهبر انقلاب چه گفته بود؟ – یافوم

شهید قنطار در مورد امام و پیشوا و همچنین رهبر انقلاب چه گفته بود؟

|شهید قنطار در مورد امام و پیشوا و همچنین رهبر انقلاب چه گفته بود؟ از سازاد|

شهید سمیر قنطار از بزرگان و رهبران مقاومت اسلامی لبنان که روز یکشنبه در حمله هواپیماهای رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی به حومه دمشق به شهادت رسید، در وصیت نامه خود مقاومت اسلامی را وامدار حمایت ها و همچنین راهنمایی های امام و پیشوا خمینی(ره) و همچنین حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست. سردار اسیران لبنان در بخشی از وصیتنامه […]

شهید سمیر قنطار از بزرگان و رهبران مقاومت اسلامی لبنان که روز یکشنبه در حمله هواپیماهای رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی به حومه دمشق به شهادت رسید، در وصیت نامه خود مقاومت اسلامی را وامدار حمایت ها و همچنین راهنمایی های امام و پیشوا خمینی(ره) و همچنین حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دانست.

شهید سمیر قنطار از بزرگان و رهبران مقاومت اسلامی لبنان

شهید سمیر قنطار از بزرگان و رهبران مقاومت اسلامی لبنان

سردار اسیران لبنان در بخشی از وصیتنامه خود تاکید کرد: ما مقاومت اسلامی خود را وامدار بنیانگذار نهضت اسلامی در دوران معاصر روح الله موسوی خمینی قدس سره الشریف و همچنین وارث و همچنین پرچمدار حق ولی امر مسلمانان امام و پیشوا خامنه ای دام ظله الشریف و همچنین رهبر مقاومت اسلامی جناب دبیرکل سید حسن نصرالله می دانیم.
او همچنین افزود: من خود را قدردان و همچنین سپاسگزار سید حسن نصرالله می دانم که ازابتدای آزادی از اسارت مرا مورد لطف و همچنین مرحمت بی شائبه خود قرار داد و همچنین از وعده صادق او سپاسگزارم . من آزادی خود را مدیون تفضلات الهی و همچنین تلاشهای بی شائبه دبیرکل گروه و حزب الله لبنان می دانم .
سمیر قنطاردربخش غیره ای از وصیت نامه خود یادآور شد: من مطمئن هستم پایان راهی را که برگزیده ام پیروزی یا شهادت می باشد. هدف من از انتخاب راه مبارزه و همچنین جهاد نجات ملت های فلسطین و همچنین لبنان از ظلم و همچنین ستم رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی می باشد.
او همچنین درادامه نوشت: دستیابی به پیروزی کامل و همچنین برچیده شدن آن رژیم نیازمند جانفشانی های اکثرا و بیشتر و همچنین سپری شدن سالیان بیشتری می باشد و همچنین احتمالا شهادت من بر دستیابی به پیروزی کامل سبقت خواهد گرفت.

قنطار در ادامه وصیت نامه یادآورشد: من با تمامی مومنین بر سر آزادی فلسطین عهد و همچنین پیمان بسته ام . من از فلسطین برنگشتم مگر آنکه به آن هم بازگردم . من اصرار ورزیدم تا آن راه یعنی راه جهاد و همچنین جانفشانی را در والاترین شکل آن هم یعنی مبارزه مسلحانه کامل کنم .
او همچنین خاطرنشان کرد: خداوند به من عزت بخشید و همچنین مرا یکی از نیروهای مقاومت اسلامی و همچنین در میان برادرانی قرار داد که راه نبرد سرسختانه و همچنین مخالفت با سازش و همچنین عقب گرد را برگزیدند. هم اکنون که خداوند مرا با آن شهادت عزت بخشیده می باشد از او می خواهم تا آن هم را از من قبول کند.
او همچنین ادامه داد: من آن راه را ادامه خواهم داد در حالیکه مطمئن هستم که راه جهاد توقف و همچنین عقب گرد ندارد و همچنین فلسطین را به عنوان هدف و همچنین مقصد خود تغییر نخواهد داد. خداوند به آن مقاومت با رهبرانش عزت بخشیده می باشد. ما اعتماد به نفس و همچنین ایمان به پیروزی خود را وامدار آنها هستیم .
در قسمت و بخش غیره ای از وصیت نامه شهید قنطار آمده می باشد: امیدوارم به عهد و همچنین پیمانی که با شهدا و همچنین شهروندان و مردم شهر فلسطین و همچنین لبنان بستم ، وفا کرده باشم . من به تمامی دوست داران مقاومت می گویم که شهادت من و همچنین هر یک از برادرانم به دست رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی باعث پیشرفت اکثرا و بیشتر راه مبارزه و همچنین جهاد خواهد شد. دشمن در صورتی که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می کند ما را به سوی مقاومتی که او زمان و همچنین مکان آن هم را برگزیده ، دچار توهم شده می باشد. من به تمامی دوست داران مقاومت تاکید می کنم که انتقام خون ما به واسطه پایبندی به آن مسیر میسر می می شود . ما همچنان بایستی و حتما مقدار و اندازه و میزان آمادگی خود را افزایش دهیم زیرا تصمین کننده هر گونه پیروزی بر آن دشمن صهیونیست در هر گونه رویارویی در بعدی می باشد .

او همچنین تاکید کرد: پیروزی بر آن دشمن پهناور و بزرگ ترین و همچنین مهم ترین انتقام جهت خون به زمین ریخته شده تمامی مظلومان می باشد. بزرگان و رهبران مقاومت و همچنین در راس آنها سید حسن نصرالله به خوبی و همچنین به دقت می داند که در چه زمانی و همچنین چگونه پاسخ جنایت های دشمن را بدهد و همچنین می داند که ما نباید به سوی نبردی کشیده شویم که دشمن زمان و همچنین مکان آن هم را مشخص کرده می باشد. هیچکس در جدی بودن مقاومت شک و همچنین تردید ندارد . خون تمامی نیروهای مقاومت گرانبها می باشد . ما همواره بایستی و حتما با گوش سپردن به رهبری در صدد تحقق بخشیدن به پهناور و بزرگ ترین هدف خود یعنی پیروزی کامل بر دشمن ستمکارمان تلاش کنیم.
سمیر قنطار آزاده لبنانی بعد از سی سال شمسی اسارت در زندان های رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی در سال شمسی ۲۰۰۸ آزاد شد و همچنین لبنانی ها به او لقب سردار اسرای لبنان داده بودند.
زندگی سمیر قنطار همواره در مبارزه با رژیم اشغالگر قدس و همچنین مخالفت با سیاست های تجاوزکارانه آن هم رژیم در لبنان و همچنین فلسطین گذشت.
سمیر قنطار روز یکشنبه بیست و همچنین نهم آذرماه درجریان حمله هواپیماهای رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی به منطقه مسکونی جرامنا در حومه دمشق به همراه تعدادی از شهروندان سوری به شهادت رسید.

شهید قنطار در مورد امام و پیشوا و همچنین رهبر انقلاب چه گفته بود؟ در تاریخ ۲۲ December 2015 | 10:51 am نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *