هشدار لیبرمن به نتانیاهو: تهدیدات گروه و حزب الله را جدی بگیرید

هشدار لیبرمن به نتانیاهو: تهدیدات گروه و حزب الله را جدی بگیرید – یافوم

هشدار لیبرمن به نتانیاهو: تهدیدات گروه و حزب الله را جدی بگیرید

|هشدار لیبرمن به نتانیاهو: تهدیدات گروه و حزب الله را جدی بگیرید از سازاد|

وزیر خارجه سابق رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی از سخنان اخیر دبیرکل گروه و حزب‌الله لبنان ابراز نگرانی کرد. ریاست گروه و حزب افراطی”اسرائیل منزل و خانه ما” روز قبل ـ دوشنبه ۴ آبان‌ماه ـ با حضور در پارلمان رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی که به “کنست” معروف می باشد، به «بنیامین نتانیاهو» در خصوص تهدیدات گروه و حزب الله هشدار داد. «آویگدور لیبرمن» در آغاز جلسه‌ای که در کمیسیون […]

وزیر خارجه سابق رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی از سخنان اخیر دبیرکل گروه و حزب‌الله لبنان ابراز نگرانی کرد.

هشدار لیبرمن به نتانیاهو: تهدیدات گروه و حزب الله را جدی بگیرید

هشدار لیبرمن به نتانیاهو: تهدیدات گروه و حزب الله را جدی بگیرید

ریاست گروه و حزب افراطی”اسرائیل منزل و خانه ما” روز قبل ـ دوشنبه ۴ آبان‌ماه ـ با حضور در پارلمان رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی که به “کنست” معروف می باشد، به «بنیامین نتانیاهو» در خصوص تهدیدات گروه و حزب الله هشدار داد.
«آویگدور لیبرمن» در آغاز جلسه‌ای که در کمیسیون مسائل خارجه و همچنین امنیت آن پارلمان برگزار شد تصریح کرد: من به شدت از آنچه در هفته اخیر رخ داده می باشد نگرانم؛ مقصود من کلام سید حسن نصرالله می باشد.
او همچنین افزود: معنی حرف او یعنی «به زودی کارمان در سوریه به پایان می رسد و همچنین به سمت تو (اسرائیل)خواهیم آمد».
وزیر خارجه سابق اسرائیل تاکید کرد: در بعدی ای نزدیک شاهد توافق بین نیروهای درگیر در سوریه خواهیم بود و همچنین آنگاه نوبت ما فراخواهد رسید، از اینرو آن تهدید را جدی بگیرید.
لیبرمن با اشاره به شکست‌های رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی در مواجهه با فلسطینی‌ها در جنگ غزه نیز گفت: همانگونه که حکومت در مواجهه با تروریسم و همچنین فلسطینی‌ها ضعف مشهودی از خود نشان داده می باشد، بعید نیست که در مواجهه با گروه و حزب الله نیز قدرت مقابله با نیروهای نصرالله را نداشته باشد.
او همچنین در پایان ابراز امیدواری کرد که نتانیاهو نیز سخنان دبیرکل گروه و حزب‌الله را با تامل گوش دهد و همچنین راهکار مناسبی را جهت مقابله با آن هم ارائه کند.

هشدار لیبرمن به نتانیاهو: تهدیدات گروه و حزب الله را جدی بگیرید در تاریخ ۲۵ October 2015 | 9:08 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *