دومینوی فروپاشی پهناور و بزرگ تکفیری‌های منطقه در راه می باشد

دومینوی فروپاشی پهناور و بزرگ تکفیری‌های منطقه در راه می باشد – یافوم

دومینوی فروپاشی پهناور و بزرگ تکفیری‌های منطقه در راه می باشد

|دومینوی فروپاشی پهناور و بزرگ تکفیری‌های منطقه در راه می باشد از سازاد|

وزیر سابق حکومت لبنان با اشاره به پیروزی‌های اخیر ارتش و همچنین مقاومت اسلامی در القلمون سوریه تاکید کرد: دومینوی ریزش تکفیری‌های مزدور اسرائیل در منطقه سرعت گرفته و همچنین پیروزی از آن هم ملت سوریه، یمن و همچنین فلسطین می باشد. “فایز شکر”، وزیر سابق لبنان و همچنین دبیرکل گروه و حزب بعث عربی سوسیالیست سوریه (شاخه لبنان) در گفت‌وگویی در بیروت، […]

وزیر سابق حکومت لبنان با اشاره به پیروزی‌های اخیر ارتش و همچنین مقاومت اسلامی در القلمون سوریه تاکید کرد: دومینوی ریزش تکفیری‌های مزدور اسرائیل در منطقه سرعت گرفته و همچنین پیروزی از آن هم ملت سوریه، یمن و همچنین فلسطین می باشد.

“فایز شکر”، وزیر سابق لبنان و همچنین دبیرکل گروه و حزب بعث عربی سوسیالیست سوریه (شاخه لبنان) در گفت‌وگویی در بیروت، با اشاره به آنکه پیروزی‌های اخیر ارتش و همچنین مبارزان مقاومت اسلامی در قلمون سوریه دستاوردهای پهناور و بزرگ و همچنین مهم سیاسی و همچنین نظامی در صحنه سوریه و همچنین لبنان می باشد، گفت: به دنبال شکست سنگین تکفیری‌ها تحت ضربات مقاومت و همچنین ارتش سوریه، ما شاهد احساس رضایت خرسندی و همچنین آرامش خاطر شهروندان لبنانی نیز هستیم.
او همچنین با اشاره به آنکه پیروزی‌های جدید علیه تکفیری‌ها در جنوب سوریه در راه می باشد، افزود: نبرد جدید و تو و تازه آغاز شده و همچنین هنوز پایان نیافته می باشد، با برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین اراده محکم ائتلاف مقاومت که از تهران تا لبنان، سوریه، یمن و همچنین تا فلسطین کشیده شده می باشد، دومینوی فروپاشی تکفیری‌ها سرعت گرفته می باشد.

وارد شدن غیرقانونی اوغلو به سوریه نقض حاکمیت نهاد ملل می باشد
وزیر لبنانی در خصوص سفر غیرقانونی اوغلو، نخست‌وزیر ترکیه به سوریه و همچنین بازدید او همچنین از مقبره بنیانگذار پادشاهی عثمانی گفت: آن اقدام بزدلانه  قبل از آنکه تجاوز به حاکمیت سوریه باشد،تجاوز به حاکمیت نهاد ملل محسوب می‌می شود.
او همچنین افزود: اوغلو با سفر قاچاقی به سوریه نیت و اراده بالا بردن روحیه تروریست‌هایی داشت که یکی بعد از غیره ای در برابر ارتش سوریه متحمل شکست می‌شوند و همچنین بدین ترتیب ترکیه تلاش می‌کند بر شکست طرح حمایت سیاسی، اقتصادی و مالی و همچنین تسلیحاتی خود از تکفیری‌ها در شمال سوریه سرپوش گذارد،.
وزیر سابق لبنان تصریح کرد: طرح ترکیه در سازماندهی تیم‌های ضد بشری و ترویستی جهت تجزیه جبهه شمال سوریه با شکست پهناور و بزرگ همراه خواهد بود.

آل سعود رو به زوال رفت
فایز شکر در موضوع عربستان نیز تاکید کرد: عربستان سرسپرده آمریکا و همچنین صهیونیست‌هاست و همچنین به همین خاطر روزهای پایانی عمر خود را سپری می‌کند ، آل سعود گمان می‌کند که با حمایت آمریکا به پیروزی می‌رسد ولی باید توجه داشت اشتباه می‌کند.
او همچنین با اشاره به آنکه رژیم آل سعود باعث ریخته شدن خون هزاران کسی که عضو شهر است بی‌گناه یمنی شده و همچنین فجیع‌ترین جنایات را در حق آن ملت مرتکب شده می باشد، گفت: در عین حال یمنی‌ها با ایمان و همچنین اراده آهنین در برابر تجاوز وحشیانه رژیم سعودی مقاومت کردند.
وزیر لبنانی با ابراز تاسف از سکوت جامعه بین المللی در برابر جنایات ائتلاف سعودی در حق ملت یمن گفت: ما به پیروزی ملت یمن اطمینان داریم، آن هم گونه که به پیروزی ملت سوریه و همچنین مقاومت لبنان و همچنین آزادسازی فلسطین از لوث صهیونیست‌های پلید اطمینان داریم.

دومینوی فروپاشی پهناور و بزرگ تکفیری‌های منطقه در راه می باشد در تاریخ ۱۶ May 2015 | 4:23 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *