سخنرانی سید حسن نصرالله در حمایت از شهروندان و مردم شهر یمن

سخنرانی سید حسن نصرالله در حمایت از شهروندان و مردم شهر یمن – یافوم

سخنرانی سید حسن نصرالله در حمایت از شهروندان و مردم شهر یمن

|سخنرانی سید حسن نصرالله در حمایت از شهروندان و مردم شهر یمن از سازاد|

دبیر کل گروه و حزب‌الله لبنان ساعت ۱۸:۳۰ امروز در “همایش حمایت از شهروندان و مردم شهر یمن” در بیروت سخنرانی می‌کند و همچنین سخنانش به صورت زنده از چند شبکه تصویری و تلویزیونی پخش خواهد شد. گروه و حزب‌الله لبنان چندی پیش با نشر بیانیه‌ای از شهروندان و مردم شهر آن کشور خواست تا روز جمعه (امروز) در حمایت از شهروندان و مردم شهر یمن و همچنین اعتراض به تجاوز عربستان […]

دبیر کل گروه و حزب‌الله لبنان ساعت ۱۸:۳۰ امروز در “همایش حمایت از شهروندان و مردم شهر یمن” در بیروت سخنرانی می‌کند و همچنین سخنانش به صورت زنده از چند شبکه تصویری و تلویزیونی پخش خواهد شد.

گروه و حزب‌الله لبنان چندی پیش با نشر بیانیه‌ای از شهروندان و مردم شهر آن کشور خواست تا روز جمعه (امروز) در حمایت از شهروندان و مردم شهر یمن و همچنین اعتراض به تجاوز عربستان سعودی به آن کشور، در همایش مقاومت اسلامی شرکت کنند.
بر اساس بیانیه‌ گروه و حزب الله لبنان، “سید حسن نصرالله” دبیر کل مقاومت اسلامی امروز جمعه ساعت ۱۷ به وقت محل (۱۸:۳۰ به وقت تهران) در آن همایش سخنرانی می کند. آن همایش قرار می باشد در مجتمع سید الشهدا در ضاحیه، حومه جنوبی بیروت برگزار می شود.
خبرگزاری فارس مثل سایر سخنرانی‌های دبیر کل گروه و حزب الله لبنان، سخنرانی عصر امروز را نیز لحظاتی بعد از آغاز صحبت‌های سید نصرالله به صورت تدریجی ترجمه و همچنین بر روی خروجی سرویس بین‌الملل خود نشر یافته شده می کند.
بر اساس به گفته تلویزیون المنار، گروه و حزب‌الله شهروندان و مردم شهر را به «همایش همبستگی و همچنین وفاداری و همچنین فریاد حق‌طلبی مقابل سلطان ظالم» دعوت کرد و همچنین گفت آن اقدام حمایت و همچنین اثبات و یا تایید شهروندان و مردم شهر شجاع و همچنین سرافراز یمن می باشد.
آخرین سخنرانی نصرالله جمعه هفتم فروردین ماه، یک روز بعد از آغاز حملات هوایی عربستان به یمن انجام شده بود که نصرالله در آن هم سخنرانی ضمن محکوم کردن تجاوز عربستان به کشور یمن، گفت، سرنوشت آن تجاوز قطعا شکست جهت عربستان و همچنین پیروزی جهت شهروندان و مردم شهر یمن می باشد.

سخنرانی سید حسن نصرالله در حمایت از شهروندان و مردم شهر یمن در تاریخ ۱۷ April 2015 | 11:28 am نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *