عملیات مشترک الحشد الشعبی و همچنین ارتش عراق در جنوب سامراء

عملیات مشترک الحشد الشعبی و همچنین ارتش عراق در جنوب سامراء – یافوم

عملیات مشترک الحشد الشعبی و همچنین ارتش عراق در جنوب سامراء

|عملیات مشترک الحشد الشعبی و همچنین ارتش عراق در جنوب سامراء از سازاد|

در عملیات مشترک بسیج مردمی و همچنین ارتش عراق در منطقه جزیره، ده‌ها تن از تروریست‌های تکفیری داعش خود خوانده به هلاکت رسیدند. رسانه‌های وابسته به تیم‌های مقاومت اسلامی عراق از هلاکت‌ ده‌ها عناصر تیم ضد بشری و ترویستی داعش خود خوانده خبر دادند. ارتش عراق و همچنین نهاد بسیج مردمی (الحشد الشعبی) عملیات مشترکی در جنوب غرب سامراء ترتیب دادند که ضربه مهلکی […]

در عملیات مشترک بسیج مردمی و همچنین ارتش عراق در منطقه جزیره، ده‌ها تن از تروریست‌های تکفیری داعش خود خوانده به هلاکت رسیدند.

رسانه‌های وابسته به تیم‌های مقاومت اسلامی عراق از هلاکت‌ ده‌ها عناصر تیم ضد بشری و ترویستی داعش خود خوانده خبر دادند.
ارتش عراق و همچنین نهاد بسیج مردمی (الحشد الشعبی) عملیات مشترکی در جنوب غرب سامراء ترتیب دادند که ضربه مهلکی به پیکره تروریست‌ها وارد کرد.
نیروهای عراقی در آن عملیات که در منطقه “جزیره” صورت گرفت؛ یک خودروی حامل آتش‌بار انفرادی و همچنین یک خودروی حامل توپ ۲۳ میلمتری را منهدم ساختند.
تروریست‌های داعشی که با قوای بالای نیروهای عراقی مواجه شده‌ بودند، سنگرها را یکی بعد از غیره ای ترک و همچنین به سنگرهای‌ پایین‌دست پناه می‌بردند.
رزمندگان ارتش و همچنین بسیج مردمی در آن درگیری‌ها توانستند ده‌ها تن از تروریست‌های تکفیری داعش خود خوانده را به هلاکت برسانند و همچنین شمار بسیاری از آنان را مجروح سازند.

عملیات مشترک الحشد الشعبی و همچنین ارتش عراق در جنوب سامراء در تاریخ ۱۷ October 2015 | 5:16 pm نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *