اسارت سرکرده احرار الشام بدست رزمندگان مقاومت +تصویر

اسارت سرکرده احرار الشام بدست رزمندگان مقاومت +تصویر – یافوم

اسارت سرکرده احرار الشام بدست رزمندگان مقاومت +تصویر

|اسارت سرکرده احرار الشام بدست رزمندگان مقاومت +تصویر از سازاد|

سرکرده یکی از گروههای مسلح وابسته به احرار الشام به اسارت رزمندگان مقاومت در مرز سوریه و همچنین لبنان دخل و درآمد.   رزمندگان گروه و حزب‌الله و همچنین مقاومت اسلامی لبنان یکی از سرکردگان تیم‌های ضد بشری و ترویستی را در منطقه زبدانی واقع در جرود در مرز سوریه و همچنین لبنان اسیر کردند. «شیخ الجبل» معروف به «شیخ العرابی» و همچنین «نزیه الخوص» که […]

سرکرده یکی از گروههای مسلح وابسته به احرار الشام به اسارت رزمندگان مقاومت در مرز سوریه و همچنین لبنان دخل و درآمد.

 

رزمندگان گروه و حزب‌الله و همچنین مقاومت اسلامی لبنان یکی از سرکردگان تیم‌های ضد بشری و ترویستی را در منطقه زبدانی واقع در جرود در مرز سوریه و همچنین لبنان اسیر کردند.
«شیخ الجبل» معروف به «شیخ العرابی» و همچنین «نزیه الخوص» که رهبری تیمی وابسته به احرار الشام را در سوریه بر عهده داشت صبح روز قبل در حومه اروپایی دمشق به اسارت رزمندگان دخل و درآمد.
رسانه‌‌های لبنانی اعلام کردند که شیخ الجبل یک شخصیت معروف و مشهور و همچنین از برجسته ترین مبارزین در میان تیم‌های مسلح بوده می باشد که رهبری تیمی وابسته به احرار الشام را در سوریه بر عهده داشت.
براساس خبری که روزنامه الاخبار نشر یافته شده کرده او گرایش‌هایی بین دو تیم ضد بشری و ترویستی جبهه النصره و همچنین احرار الشام داشته و همچنین رابط بین آنها بوده می باشد.
آن تروریست کهنسال اکثرا و بیشتر حمله‌های ضد بشری و ترویستی را به مراکز ارتش سوریه در کوهستان الزبدانی رهبری نموده می باشد.
همچنین اطلاعات موثق امنیتی تاکید دارد که عملیات بمب‌گذاری ایست بازرسی ارتش را در آن منطقه هدایت کرده می باشد.
از شیخ الجبل به عنوان فردی یاد می‌می شود که از زمان آشفتگی و همچنین بحران داخلی در سوریه یکی از حامیان عدم پس نتیجه آن می شود که گیری هرگونه سازش و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب صلح در الزبدانی بوده می باشد.

شیخ الجبل سرکرده گروهک احرار الشام

شیخ الجبل سرکرده گروهک احرار الشام

شیخ الجبل سرکرده گروهک احرار الشام

شیخ الجبل سرکرده گروهک احرار الشام

 

اسارت سرکرده احرار الشام بدست رزمندگان مقاومت +تصویر در تاریخ ۵ February 2015 | 10:09 am نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *