حضور نوری المالکی در منطقه ها و مناطق عملیاتی صلاح‌الدین

حضور نوری المالکی در منطقه ها و مناطق عملیاتی صلاح‌الدین – یافوم

حضور نوری المالکی در منطقه ها و مناطق عملیاتی صلاح‌الدین

|حضور نوری المالکی در منطقه ها و مناطق عملیاتی صلاح‌الدین از سازاد|

دست یار ریاست جمهور عراق با گفتن آنکه عملیات پاکسازی استان صلاح الدین به زودی رو به پایان می باشد از شجاعت و همچنین فداکاری نیروهای مردمی و همچنین تیم‌های مقاومت اسلامی قدردانی کرد.   نوری المالکی دست یار ریاست جمهور عراق در بازدید از منطقه ها و مناطق عملیاتی، با بین آنکه نابودی تیم ترویستی داعش خود خوانده نزدیک شده می باشد، از شهروندان و مردم شهر و همچنین […]

دست یار ریاست جمهور عراق با گفتن آنکه عملیات پاکسازی استان صلاح الدین به زودی رو به پایان می باشد از شجاعت و همچنین فداکاری نیروهای مردمی و همچنین تیم‌های مقاومت اسلامی قدردانی کرد.

 

نوری المالکی دست یار ریاست جمهور عراق در بازدید از منطقه ها و مناطق عملیاتی، با بین آنکه نابودی تیم ترویستی داعش خود خوانده نزدیک شده می باشد، از شهروندان و مردم شهر و همچنین همه تیم‌های سیاسی آن کشور خواست جهت تحقق پیروزی نهایی، از دستگاه‌های امنیتی و همچنین نیروهای بسیج مردمی حمایت کنند.
او همچنین روز چهارشنبه به همراه “هادی العامری” ریاست نهاد بدر و همچنین سرلشکر “عبدالامیر الزیدی” فرمانده عملیات دجله، از یگان‌های نظامی و همچنین تشکیلات نیروهای مردمی شرکت کننده در عملیات آزادی استان صلاح الدین، بازدید کرد.
المالکی افزود: عملیات پاکسازی استان صلاح الدین به زودی رو به پایان می باشد و همچنین از آن رو بایستی و حتما استان الانبار را پاکسازی و همچنین کشورمان را از دست تروریسم به روش کامل آزاد کنیم.
نخست وزیر سابق عراق همچنین از شجاعت و همچنین فداکاری نیروهای مردمی و همچنین تیم‌های مقاومت اسلامی و همچنین نقش آن هم‌ها در پیروزی‌ها و همچنین دفاع از عراق قدردانی کرد.
ارتش و همچنین نیروهای مردمی عراق از ۱۱ روز پیش عملیات گسترده‌ای را در محور تکریت مرکز استان صلاح الدین علیه تروریست‌های داعش خود خوانده آغاز نموده اند

حضور نوری المالکی در منطقه ها و مناطق عملیاتی صلاح‌الدین در تاریخ ۱۲ March 2015 | 10:21 am نشر یافته شده شده می باشد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *